Hakkımızda

Yazılım24 Kimdir?

2009 yılında İTÜ’lüler tarafından yeni yazılımcılar yetiştirmek ve özgün yazılımlar üretmek için kurulan yazılım24, hem yazılım uzmanlığı eğitimlerine devam etmekte hem de önemli projeler geliştirmektedir.

Ekibimiz

Kadrosunda yalnızca İTÜ mezunları ve mensupları olan yazılım24, bu donanımlı kadrosuyla güncel teknolojileri yeni yazılımcılara aktarmak amacıyla çeşitli eğitim programları düzenlemektedir.
Kadromuz, eğitim programlarının yanı sıra hem “iç yapım” projeler geliştirmekte hem de Türkiye’nin önde gelen firmalarına yazılım geliştirme desteği sunmaktadır.

Amacımız

Misyonumuz, dünyanın en iyi sektörü olarak kabul edilen yazılım sektöründe bir kariyer planlayan ancak nereden başlayacağını bilemeyen herkese somut bir yol haritası çizmek ve eğitim programlarımızla onları sektörle buluşturmaktır. Salt referans bilgidense uyguladığımız eğitimde birebir şahit olacakları yazılım geliştirme süreçleriyle kişilerin hem daha kısa sürede daha hızlı yol katetmelerini hem de sektöre daha iyi hazırlanmalarını sağlamaktır.
Vizyonumuz, kadromuz ve yenilikçi anlayışımız ile bilişim eğitimleri sektöründe “tek kesin çözüm adresi” olarak anılacak şekilde Türkiye’deki eğitim içeriklerini ve programlarını değiştiren öncü kurum olmaktır.

SIGN IN

Forgot Password

X